Itin veiksminga medinių paviršių apsauga nuo ugnies

Danga ir lakas „Fontefire WF“ suteikia itin veiksmingą apsaugą nuo ugnies lauko dailylentėms ir medinėms vidaus sienoms, stogams ir dekoratyviniams elementams.

Išskirtinė apsauga

Danga „Temanyl GF“ suteikia išskirtinę apsaugą stipriai chemiškai ir mechaniškai veikiamam jūrinių, pakrančių ir požeminių talpyklų bei vamzdynų vidui. 

Temacoat HS-F Primer is a fast-drying high-solids epoxy primer for all year around

Gruntas „Temacoat HS-F Primer“

Naujas didelį sausąjį likutį turintis greitai džiūstantis visais metų laikais naudoti tinkamas epoksidinis gruntas pasižymi optimaliomis antikorozinėmis savybėmis, trumpu dengimo viršutinio sluoksnio dažais intervalu ir puikiu sukibimu su plieniniais, cinkuotais bei aliumininiais paviršiais. 

 

Naujienos

„Cozy Floor“ – daugiau komforto ir geresnė savijauta

Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ skirta komercinėms ir visuomeninėms patalpoms, pvz.: mokykloms, vaikų darželiams ir biurams, kur būtina gera oro kokybė ir patvari grindų danga. Gaminiai yra bekvapiai ir turi mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį. Be to, tokia grindų danga slopina triukšmą, todėl pagerėja patalpų akustika. 

Skaityti daugiau

Tvarumo ir ilgaamžiškumo dermės paieškos

Tikimasi, kad pastaruoju metu padidėjęs vandeninių dangų naudojimas pramonėje ateinančiais metais dar labiau augs, nes įmonės turės atsižvelgti į sugriežtintus lakiųjų organinių junginių ir kenksmingų oro teršalų emisiją ribojančių tarptautinių bei vietinių reglamentų reikalavimus.

Skaityti daugiau

Nauji polisiloksaniniai dažai be izocianato 

„Temasilox“ – nauji itin puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižymintys viršutinio sluoksnio dažai, puikiai išlaikantys spalvą ir blizgesį. Jiems būdingos geriausios poliuretaninių ir epoksidinių dažų savybės.

Skaityti daugiau


Norsok-approved systems with isocyanate-free polysiloxane Temasilox

Produktai

 „Tikkurila“ kuria ir gamina daugybę dažų bei dangų, skirtų įvairioms pramonės sritims ir įvairiems objektams dengti statybvietėje.

Abėcėlinis gaminių ir saugos duomenų lapų sąrašas

Straipsniai ir naujienos

Colors for industrial application

Spalvos

Pagalbinė medžiaga

Dažymo sistemos

„Tikkurila“ siūlo aukštos kokybės aplinką tausojančius dažus ir dažymo sistemas, visą jų gyvavimo ciklą teikiančius jos klientams pridėtinę vertę. Raskite savo projektui tinkamą dažymo sistemą naudodamiesi „Paieška“ arba kreipkitės į kompanijos „Tikkurila“ personalą.

Metalinių paviršių dažymo sistemos

Tikkurila paint systems for wood surfaces

Medinių paviršių dažymo sistemos

Flooring systems

Betoninių grindų dažymo sistemos

Sprendimai

„Tikkurila“ siūlo aukštos kokybės aplinką tausojančius įvairios paskirties gaminius. Svarbiausias mūsų veiklos tikslas – padėti klientams pasirinkti tvarius sprendimus ir būti ilgalaikiu jų partneriu.

Plieninės konstrukcijos

Exterior claddings

Medinės dailylentės, rąstai ir klijuotosios medienos rąstai

Betoninės grindys

Paslaugos

Pramoninės metalo dangos

Povilas Kvajauskas

+370 620 71100

povilas.kvajauskas@tikkurila.com

Pramoninė medienos apdaila

Renatas Belevičius

+370 620 62282

renatas.belevicius@tikkurila.com 


Pramoninės grindų dangos

Laimutis Lesnikauskas

+370 617 28570

laimutis.lesnikauskas@tikkurila.com